O mně

Dashilama

V roce 2003 jsem dostala pracovní příležitost, která mě dovedla přímo k Orientu. Podílela jsem se na otevření nového obchodu s orientálním zbožím v Brně. Byly to právě orientální kostýmy, které mě okouzlily natolik, že jsem se sama začala aktivně vzdělávat v orientálních břišních tancích.

Za moji největší životní zkušenost považuji 2 letý pobyt v Bostonu (USA), kde jsem měla možnost pracovat a nabírat zkušenosti jako tanečnice v několika arabských restauracích.

Jakmile jsem se však z USA vrátila do České republiky, začala jsem přemýšlet nad vlastním návrhem a výrobou orientálních kostýmů, neboť v té době bylo téměř nemožné najít kvalitního dodavatele kostýmů.

Z rodinných důvodů jsem tanec a kariéru tanečnice přerušila a díky několika kostýmům, které jsem v této době vyrobila, jsem se dostala do povědomí a o moje kostýmy byl mezi tanečnicemi zájem. Zlomem v mé kariéře byla účast ve finále soutěže Miss Orient.

Od této doby jsem však utlumila své taneční aktivity a začala jsem se zabývat návrhem a výrobou orientálních kostýmů naplno, a to jak pro začínající tanečnice, tak pro profesionálky v oboru.